Індивідуальні та корпоративні замовлення | SHUFLIA, вироби зі шкіри

Ідивідуальні замовлення
Корпоративні замовлення
Окрім шкіряних виробів з власної лінійки, яку ви бачили у каталозі, майстри SHUFLIA також займаються виготовленням індивідуальних замовлень. Будь-яких. Новий рюкзак чи сумка за власними ескізами, бананка як на фото з Pinterest, шкіряний кофр для перукарських інструментів, нашийник для собаки з тисненням чи навіть чохол для улюбленого велосипеду — ми шиємо все!

Індивідуальне замовлення може стосуватись:
 • розробки моделей за власним дизайном клієнта;
 • зміни виробів з каталогу SHUFLIA (додавання підкладки, кишень, зміна розмірів виробів власної лінії);
 • нанесення тиснення на виріб, пошитий у SHUFLIA;
 • нанесення гравіювання (випалення)*;
 • інші види робіт.

* гравіювання наноситься на шкіру тільки на етапі розкрою, на готовий виріб нанести гравіювання неможливо — лазер, який робить випаювання, може пошкодити готовий виріб.


SHUFLIA допомагає створити унікальні речі на подарунок особливим людям!

Етапи та умови виконання індивідуальних замовлень
Робота з індивідуальними замовленнями відбувається за наступною схемою:

 1. Первинна консультація щодо виробу. Ви можете зайти до нас в майстерню чи звернутись онлайн — ми вислухаємо ваші ідеї, обговоримо приблизні строки виконання, вартість матеріалів та роботи майстра. Точні дати та розцінки одразу сказати важко — для цього потрібен час та ґрунтовніша підготовча робота. Прорахунок вартості, наприклад, відбувається після отримання макету від замовника.

 2. Внесення передоплати та початок роботи над розробкою. У випадку індивідуальних замовлень ми працюємо за 70% передоплатою і не приступаємо до роботи до оплати авансу замовником. Індивідуальні замовлення — це завжди час майстра, який повинен отримати оплату за свою роботу. На момент внесення передоплати ви вже знатимете вилку вартості замовлення (від NN до NN грн.) та приблизні строки виконання.

У випадку скасування чи відмови від замовлення передоплата не повертається.

 1. Складання технічного завдання, узгодження чи розробка ескізу виробу з нуля. На цьому етапі майстер обговорить з вами технічні деталі замовлення, зробить технічні малюнки з замірами, підбере шкіру, що добре пасуватиме саме цьому виробу та затвердить з вами результат.

Важливо: Якщо виріб відшивається під конкретні потреби (під ваш ноутбук, набір інструментів абощо), ви повинні надати точні заміри. Вони потім вносяться до технічного завдання на пошив, за яким працюватиме майстер.

Зверніть увагу: Часто саме процес узгодження з замовником займає більше часу, ніж пошив. При розробці технічного завдання та підборі шкіри ви можете спілкуватись з майстром онлайн, або вживу, у нашій відкритій майстерні.

Щоб пришвидшити процес підготовки, дайте майстру чітко зрозуміти, що саме ви хочете отримати в результаті (інакше через невизначеність клієнта строки виконання можуть зсуватись на довші терміни). Визначеність та чітке бачення результату на цьому етапі дуже цінні. Порівняйте: коли клієнт точно знає, чого він хоче, погодити макет можна за годину, коли ні — за декілька днів.

Після затвердження технічного завдання клієнтом у нього не можна вносити зміни.

 1. Відшив та строки виконання роботи за погодженим макетом. Коли технічне завдання складено та погоджено, справа за відшивом. Строки пошиву виробу можуть залежати від складності замовлення, його обсягів чи наявності шкіри в майстерні / у постачальника. Пошив займає від 7 до 14 днів для габаритних виробів, для дрібних — швидше. Строк виконання замовлення обумовлюється з кожним клієнтом індивідуально.

 2. Доставка готового виробу. Відправляємо замовлення Новою Поштою по Україні. Доставку замовлень на суму більше 3000 грн. оплачує SHUFLIA.


На всі вироби індивідуальної лінійки — фурнітуру та шви — розповсюджується 12-місячна гарантія.

Індивідуальні замовлення приймає
Анастасія Кіт, керівник відділу
ak@shfl.com.ua
+38 067 734 111 6
SHUFLIA виготовляє меню, чекові книги, блокноти, холдери, браслети, брелоки, гаманці, ключниці, інші види корпоративних подарунків та аксесуарів зі шкіри. Наносимо тиснення на шкіру (логотип компанії, інші надписи чи графічні елементи). Займаємось розробкою виробів для корпоративних клієнтів з нуля чи за ескізом замовника.

Етапи та умови виконання корпоративних замовлень
Робота з корпоративними замовленнями відбувається за наступною схемою:

 1. Первинна консультація щодо виробів. Заходьте до нас в майстерню чи звертайтесь онлайн — ми вислухаємо ваші ідеї, обговоримо приблизні строки виконання, вартість матеріалів та роботи майстра. Точні дати та розцінки одразу сказати важко — для цього потрібен час та ґрунтовніша підготовча робота. Прорахунок вартості, наприклад, відбувається після отримання макету від замовника.

 2. Складання технічного завдання, узгодження чи розробка ескізу виробу з нуля. На цьому етапі майстер обговорить з вами технічні деталі замовлення, зробить технічні малюнки з замірами, підбере шкіру, що добре пасуватиме саме цьому виробу та затвердить з вами результат.

Важливо: Якщо мова про пошив під конкретні потреби — для візиток, паперів, набору інструментів абощо, ви повинні надати точні заміри речі, для якої призначений шкіряний виріб. Заміри потім вносяться до технічного завдання на пошив, за яким працюватиме майстер.

Зверніть увагу: Часто саме процес узгодження з замовником займає більше часу, ніж пошив. При розробці технічного завдання та підборі шкіри ви можете спілкуватись з майстром онлайн, або вживу, у нашій відкритій майстерні.

Щоб пришвидшити процес підготовки, дайте майстру чітко зрозуміти, що саме ви хочете отримати в результаті (інакше через невизначеність клієнта строки виконання можуть зсуватись на довші терміни).

Визначеність та чітке бачення результату на цьому етапі дуже цінні. Порівняйте: коли клієнт точно знає, чого він хоче, погодити макет можна за годину, коли ні — за декілька днів.

 1. Пошив зразка. Згідно затвердженого клієнтом технічного завдання майстер відшиває один зразок за повною вартістю виробу. На момент пошиву зразка ви вже знатимете вилку вартості одиниці замовлення (від NN до NN грн.) та приблизні строки виконання. Якщо зауважень до зразка немає, замовник вносить аванс, а SHUFLIA приступає до роботи над замовленням у повному обсязі.

 2. Внесення 50% передоплати. У випадку корпоративних замовлень ми працюємо тільки за 50% передоплатою і не приступаємо до роботи до сплати авансу замовником. У випадку скасування чи відмови від замовлення передоплата не повертається.

 3. Відшив та строки виконання роботи за погодженим макетом. Строки пошиву виробу можуть залежати від складності замовлення, його обсягів чи наявності шкіри в майстерні / у постачальника. Шкіра для корпоративних замовлень замовляється індивідуально, тому у строки виконання обов'язково закладається час на очікування доставки сировини від постачальника. За умови наявності шкіри в достатніх обсягах та швидкому погодженні зразка, корпоративні замовлення можуть виконуватись протягом 10-20 робочих днів.

Строк виконання замовлення в будь-якому разі обумовлюється з кожним клієнтом індивідуально.

 1. Доставка готового виробу. Відправляємо замовлення Новою Поштою по Україні.
На всі вироби індивідуальної лінійки — фурнітуру та шви — розповсюджується 12-місячна гарантія.

Індивідуальні замовлення приймає
Анастасія Кіт, керівник відділу
ak@shfl.com.ua
+38 067 734 111 6
Індивідуальне замовлення
Відшиємо будь-який виріб по фото чи ескізу, або розробимо його з нуля
Імя та прізвище
Номер телефону
E-mail
Тип послуги, що вас цікавить
Тираж
+
Сюди ви можете завантажити зображення виробу, який ви хотіли б замовити
Коментар
Made on
Tilda