Шкіра для рюкзаків, сумок та аксесуарів | SHUFLIA

Кольори, характеристики та догляд за всіма типами шкіри.
Ми можемо відшити будь-яку річ з каталогу з різних видів шкіри. Для цього у коментарях до свого замовлення вкажіть назву та бажаний колір шкіри, наприклад: Alcor чорний
ALCOR
Характеристики:
Структура поверхні: Гладка
Наявність тиснення: Немає
Обробка лицьової поверхні: Шліфування.
Товщина шкіри: 1,5-1,7 мм

Alcor - це натуральна шліфована шкіра без гідромерійного тиснення з багаторазовими покриттями і двоколірним ефектом.
Має красиву лицьову поверхню, напівглянцева, має ефект шкіри "крейзі": висвітлюється на зламах.
Догляд:
В плані догляду шкіра Alсor не примхлива. Її можна натирати звичайним зволожуюючим бальзамом для шкіри і протирати тканиною. Час від часу слід обробляти шкіру відповідними просоченнями для шкіри або воском з великим вмістом натурального жиру - це додасть шкірі блиску і зволожить її, позбавить від пересихання, яке з часом може зробити шкіру нестійкою до подряпин, які надалі буде важко вивести. Не можна чистити шкіру водою, хімічними миючими засобами, або протирати рідинами на спиртовій основі. Не використовуйте для сушки виробу фен або будь-яке інший джерело тепла, це може нашкодити зовнішньому вигляду шкіри. Якщо ви не використовуєте виріб, наповніть його чимось, щоб він не втрачав свою форму.
Рудий
Коричневий
Фіолетовий
Червоний
Голубий
Синій
Зелений
Чорний
CRAZY
Характеристики:
Структура поверхні: Гладка
Наявність тиснення: Немає
Обробка лицьової поверхні: Шліфування.
Товщина шкіри: 1,5-2,0 мм

Crazy - це натуральна матова шкіра, зовні матеріал дуже схожий на нубук, тільки він більш щільний. Crazy виглядає вінтажно, ніби їй не перший рік. Після дотиків до шкіри на ній легко можуть з'явитися подряпини. Але з часом шкіра трохи відновлює свій початковий вигляд, подряпини стають не такими помітними, структура дозволяє шкірі самій позбавлятися від пошкоджень. Crazy може поглинути до 40% вологи і залишатися сухою ще протягом 2 годин.
Догляд:
Щоб згладити подряпини і потертості на шкірі Crazy ідеально підійдуть серветки з целюлозою. Зволожте серветку і акуратно протріть поверхню, на якій з'явилися подряпини. Якщо виріб сильно забруднений, допускається чистка губкою, легко змоченою в мильному розчині. Не використовуйте для сушки виробу фен або будь-яке інше джерело тепла, це може нашкодити зовнішньому вигляду шкіри. Не можна чистити шкіру водою, хімічними миючими засобами, або протирати рідинами на спиртовій основі. Час від часу слід обробляти виріб відповідними просоченнями або воском з великим вмістом натурального жиру - це додасть шкірі блиску і зволоження, позбавить від пересихання, яке з часом може зробити шкіру нестійкою до подряпин і надалі їх буде важко вивести.
Жовтий
Рудий
Коричневий
Чорний
Оливковий
Фіолетовий
Червоний
Синій
Зелений
Голубий
KAISER
Характеристики:
Структура поверхні: Гладка
Тиснення: Пилоподібний малюнок
Обробка лицьової поверхні: Шліфування.
Товщина шкіри: 1.4-1.7мм

Kaiser - це натуральна, екологічно чиста, гладка з ідеально рівною поверхнею з пилоподібним малюнком. Гладка шкіра з легким глянцем. Вироби з цієї шкіри надають благородності та елегантності кожному аксесуару.
Догляд:
Шкіра Kaiser невибаглива у догляді. При виникненні забруднення на ній, скористайтеся м'якою вологою тканиною або губкою. Для видалення сильних забруднень можна використовувати мильний розчин з декількома краплями нашатирного спирту. Сушити вироби тільки природним способом, не використовуйте для сушки виробу фен або будь-яке інше джерело тепла, це може нашкодити зовнішньому вигляду шкіри. Для чищення вироби не можна використовувати вологі серветки, жорсткі щітки або абразивні матеріали. Вироби зі шкіри Kaiser краще зберігати у темному місці, недоступному для прямих сонячних променів. Не можна довго тримати шкіряні вироби в закритому поліетиленовому пакеті, в таких умовах відбувається процес окислення, що позначається на кольорі шкіри. Якщо ви не використовуєте виріб, наповніть його чимось, щоб він не втрачав свою форму.
Бежевий
Рожевий
Голубий
Червоний
Сірий
FLOTAR
Характеристики:
Структура поверхні: Рифлена
Товщина шкіри: 1.2-1.4мм

Flotar - це вид натуральної шкіри, яка має цікаву лицьову структуру. Після вичинки шкіра виходить рифленою, що надає виробам особливого шарму. Шкіра Flotar особлива не тільки об'ємною поверхню, її цінують за м'якість, дихаючі властивості, а також міцність і еластичність. Має переважно матову лицьову поверхню, але можливі і глянцеві види.
Догляд:
У якості профілактичних заходів, якщо шкіра Flotar почала тьмяніти, її можна протерти свіжозрізаною апельсиновою скоринкою. Цей прийом освіжить шкіряний виріб. Якщо виріб сильно забруднений, допускається чистка губкою, легко змоченою в мильному розчині. Не використовуйте для сушки виробу фен або будь-яке інше джерело тепла, це може нашкодити зовнішньому вигляду шкіри. Не можна чистити шкіру водою, хімічними миючими засобами, або протирати рідинами на спиртовій основі. Час від часу слід обробляти виріб відповідними просоченнями або воском з великим вмістом натурального жиру - це додасть шкірі блиску і зволоження, позбавить від пересихання, яке з часом може зробити шкіру нестійкою до подряпин і надалі їх буде важко вивести.


Рожевий
Червоний
Синій
Чорний матовий
Чорний глянець
Фіолетовий
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя та прізвище
Ваша електронна пошта
Ваш номер телефону
Місто
Доставка
Номер відділення
При замовленні на суму від 3000 грн доставка по Україні - безкоштовна.
Ваш коментар до замовлення
Payment method
Made on
Tilda