SHUFLIA | шкіряна мануфактура

Сумки, рюкзаки, портфелі SHUFLIA створені з думкою про те, що хороша річ не повинна бути одноразовою. Вона забов'язана служити довго і приносити задоволення.

Ми прагнемо побудувати прозорий та конкурентний бізнес при цьому віримо, що наша перевага не в нижчій ціні чи великих об'ємах (що породжує надмірне споживання чи втрату якості), а в сервісі для клієнта. У простому задоволенні від нового наплічника ще на стадії його створення. Зрештою, у кожному з нас сидить трохи від "дизайнера" — ми хочемо дати клієнту змогу замовити річ саме такою, як йому / їй завжди хотілось.

Відкрита майстерня SHUFLIA сьогодні знаходиться на Promprylad.Renovation — у центрі інновацій у Франківську. І нам радісно, що, лишаючись сімейною майстернею, ми все одно ростемо: у якість, сервіс, кращий дизайн.

Наталка Найда

Співзасновниця сімейної мануфактури SHUFLIA

Шкірі не потрібен додатковий декор — це самодостатній матеріал, з неповторною текстурою та кольором. Ми дозволяємо шкірі говорити за себе, тому у дизайні сумок уникаємо непотрібного прикрашання. Речі з SHUFLIA прості та функціональні. Ми не робимо декоративних швів, так само як не робимо і декоративних сумок. У всього має бути своє чітке призначення та завдання.

Я знала і любила "Шуфлю" вже дуже давно. Для мене вона стала надзвичайним прикладом ідеального продукту, дизайну, естетики і довготривалості. Такий продукт хочеться розвивати, розказувати про нього людям по всьому світу, створювати робочі місця для людей, які так само вірять у нього. І ось одного разу настала можливість у житті, коли все зійшлось, і я стала партнеркою у бізнесі. Цей момент є дуже цінним для мене особисто, адже він більше, ніж просто вести бізнес. Це про створення цінностей, про співпрацю і співтворення з людьми, яких ти цінуєш та з якими вчишся.

Марта Кондрин

Співзасновниця сімейної мануфактури SHUFLIA

SHUFLIA це відкрита сімейна мануфактура у м. Івано-Франківськ, заснована 2008 року. Якщо хочете прийти подивитись, як створюються рюкзаки чи виконується ваше індивідуальне замовлення — заходьте, наші двері завжди відкриті!

Кожна деталь, кожен шов SHUFLIA зроблені руками, а кожна сумка ретельно продумана, щоб бути зручною та витривалою. Гарантія якості кожного виробу — наша бездоганна репутація, багаторічний досвід у шкіряній справі і бажання створювати речі, гідні своєї ціни та праці.

 • Shuflia

  Відкрита майстерня SHUFLIA

  Promprylad.Renovation
  вул. Української Перемоги, 23
  м. Івано-Франківськ
  пн-пт 9:00 – 18:00
  сб-нд 10:00 - 18:00
  067 734 11 16

 • Крамничка при ресторані Urban Space 100

  Urban Space 100

  вул. Грушевського, 19
  м. Івано-Франківськ
  пн-нд 6:00 – 23:00
  066 633 88 82

 • Крамничка при кафе Manufactura

  Manufactura

  пл. Міцкевича, 6
  м. Івано-Франківськ
  пн-пт, 9:00 — 23:00
  сб-нд, 10:00 — 23:00
  066 427 87 14