Шкіра для рюкзаків, сумок та аксесуарів

Ми можемо відшити будь-яку річ з каталогу з різних видів шкіри. Для цього у коментарях до свого замовлення вкажіть назву та бажаний колір шкіри, наприклад: Crazy чорний

CRAZY

Характеристики:

Структура поверхні: Гладка
Наявність тиснення: Немає
Обробка лицьової поверхні: Шліфування.
Товщина шкіри: 1,5-2,0 мм

Crazy - це натуральна матова шкіра, зовні матеріал дуже схожий на нубук, тільки він більш щільний. Crazy виглядає вінтажно, ніби їй не перший рік. Після дотиків до шкіри на ній легко можуть з'явитися подряпини. Але з часом шкіра трохи відновлює свій початковий вигляд, подряпини стають не такими помітними, структура дозволяє шкірі самій позбавлятися від пошкоджень.

Догляд:

Щоб згладити подряпини і потертості на шкірі Crazy ідеально підійдуть серветки з целюлозою. Зволожте серветку і акуратно протріть поверхню, на якій з'явилися подряпини. Якщо виріб сильно забруднений, допускається чистка губкою, легко змоченою в мильному розчині. Не використовуйте для сушки виробу фен або будь-яке інше джерело тепла, це може нашкодити зовнішньому вигляду шкіри. Не можна чистити шкіру водою, хімічними миючими засобами, або протирати рідинами на спиртовій основі. Час від часу слід обробляти виріб відповідними просоченнями або воском з великим вмістом натурального жиру - це додасть шкірі блиску і зволоження, позбавить від пересихання, яке з часом може зробити шкіру нестійкою до подряпин і надалі їх буде важко вивести.

KAISER

Характеристики:

Структура поверхні: Гладка
Тиснення: Пилоподібний малюнок
Обробка лицьової поверхні: Шліфування.
Товщина шкіри: 1.4-1.7мм

Kaiser - це натуральна, екологічно чиста, гладка з ідеально рівною поверхнею з пилоподібним малюнком. Гладка шкіра з легким глянцем. Вироби з цієї шкіри надають благородності та елегантності кожному аксесуару.

Догляд:


Шкіра Kaiser невибаглива у догляді. При виникненні забруднення на ній, скористайтеся м'якою вологою тканиною або губкою. Для видалення сильних забруднень можна використовувати мильний розчин з декількома краплями нашатирного спирту. Сушити вироби тільки природним способом, не використовуйте для сушки виробу фен або будь-яке інше джерело тепла, це може нашкодити зовнішньому вигляду шкіри. Для чищення виробів не можна використовувати вологі серветки, жорсткі щітки або абразивні матеріали. Вироби зі шкіри Kaiser краще зберігати у темному місці, недоступному для прямих сонячних променів. Не можна довго тримати шкіряні вироби в закритому поліетиленовому пакеті, в таких умовах відбувається процес окислення, що позначається на кольорі шкіри. Якщо ви не використовуєте виріб, наповніть його чимось, щоб він не втрачав свою форму.
 • Шкіра Crazy гірчична

  Crazy гірчичний

 • Шкіра Crazy коньячна

  Crazy коньячний

 • Шкіра Crazy коричнева

  Crazy коричневий

 • Шкіра Crazy чорна

  Crazy чорний

 • Шкіра Crazy синя

  Crazy синій

  За замовленням

 • Шкіра Kaiser чорна

  Kaiser чорний

 • Шкіра Kaiser бежева

  Kaiser бежевий

 • Шкіра Kaiser пудрова

  Kaiser пудровий

 • Шкіра Kaiser червона

  Kaiser червоний