5 найкращих способів продовжити життя шкіряних виробів

5 найкращих способів продовжити життя шкіряних виробів

Тримайте шкіряні вироби у чудовому стані! Ось наші основні поради, щоб продовжити життя своїх виробів зі шкіри, щоб ви могли користуватися ними роками!

Шкіряні сумки та взуття вже давно стали елементом, що підкреслює індивідуальність. Носіння шкіри випромінює стиль і впевненість. Наприклад, шкіряна куртка: ми знаємо, що вона створена для тих, з ким не варто зв'язуватись. Шкіряні сумки — це елемент стилю того, хто впевнено крокує, йдучи на роботу.
Але шкіряні вироби вимагають догляду. Зазвичай їх виготовляють із шкір тварин, а матеріал цей надзвичайно податливий і може змінювати свою форму, що означає, що спосіб зберігання шкіряних виробів впливає на його зовнішній вигляд.

Як збільшити життя ваших виробів зі шкіри:

1. Зберігання

Є багато природних елементів, які дійсно можуть завдати шкоди вашим виробам зі шкіри та скоротити їх довговічність. Якщо ви тримаєте їх у темряві та у вологих місцях, ви ризикуєте, що на ваших шкіряних виробах з'являться цвіль або мох.

Якщо на них потрапляє занадто багато сонячного світла, це також знищить колір шкіряних виробів. Ось чому також важливо, щоб вони не піддавалися дії екстремальних температур.

Завжди переконуйтесь, що:
 • Ваші сумки, куртки, гаманці , блокноти не зберігаються в машині під жарким сонцем.
 • Ваші сумки зберігаються у спеціальних коробках або ящиках для зберігання, а не повішані за ручки.
 • Ваше шкіряне взуття завжди знаходиться у своїх мішечках від пилу. Якщо це чоботи, додайте також наповнювач для взуття, щоб взуття було у формі та не м'ялось.
 • Ваші шкіряні куртки підвішені на надміцних вішалках з щільною обшивкою, щоб уникнути пошкоджень.

2. Завжди відчищайте плями

Це трапляється з усіма нами. Можливо, ви п'єте чай або каву, і випадково пролили їх на шкіряну сумку . Оскільки це шкіра тварин, то вона пориста. Це означає, що шкіра пропускає вологу, як вода, і якщо це трапляється, а її не відразу очищають, це може спричинити такі проблеми як цвіль, утворення плям, а також зміну кольору.

Отже, якщо ви випадково вилили щось на шкіряні вироби, завжди витирайте це якомога швидше. Чим довше пляма залишається на шкірі, тим важче буде її видалити.

Якщо ви знаєте, що цього дня будете користуватися шкіряною сумкою, переконайтесь, що ви зможете подбати про пляму, а також по можливості майте з собою спеціальну тканину для витирання плям.

3. Купіть засоби для захисту від плям для шкіри

Використання спеціального шкіряного протектора допоможе вам, якщо ви часто щось проливаєте. Таким чином ваші шкіряні вироби залишаться водостійкими. Водостійкість не означає, що ви можете вийти під дощем зі своєю шкіряною сумкою, це просто означає, що вона буде захищена, якщо на неї випадково щось проллється.

Якщо ваш шкіряний виріб намокає, олії в шкірі, які скріплюють шкіряні волокна, змішуються з водою, змушуючи воду виділяти олії на поверхню шкіри, роблячи її менш еластичною. Зрештою це призведе до того, що ваша шкіра більше не буде виглядати такою ж яскравою.

4. Зміна форми шкіри

Відомо, що з часом шкіряні вироби втрачають свою форму, як і будь-яка інша сумка чи взуття. Основною причиною цього є тривалий вплив тепла, наприклад тепла нашого тіла, а також тримання сумки та взуття на сонці, що призводить до утворення пари в шкірі. Внаслідок цього волокна тверднуть і стають крихкими.

Ось чому надзвичайно важливо надати форму вашим шкіряним виробам при зберіганні, або якщо вони потрапили під сонячне світло.

Наприклад, якщо ви не користуєтеся своїми шкіряними сумками , завжди наповнюйте їх папером або пластиком, щоб підтримувати форму. Те саме стосується і взуття, використовуйте взуттєву колодку чи якийсь інший наповнювач, щоб підтримувати форму взуття, коли воно не використовується.

5. Очищення, кондиціонування та полірування

Чищення шкіряних виробів точно подвоїть їх життя. Постійність тут, безумовно, — ключове поняття.
 • Чищення сумок м'якою щіткою допоможе видалити пил, що допомагає підтримувати сумки в чистоті
 • Якщо вам все-таки доведеться мити її, використовуйте м'яке мило та дуже м'яку поролонову губку.

Ніколи не робіть цього, коли чистите шкіру:

 • Ніколи не використовуйте сильні хімікати, миючі засоби або рідини на спиртовій основі під час чищення шкіряних виробів.
 • Ніколи не замочуйте шкіряні вироби у воді під час чищення.
 • Ніколи не кидайте свої шкіряні сумки в пральну машину.
Кондиціонування шкіряних виробів – чудова річ, оскільки це допомагає відновити та заповнити втрачену вологу шкіряних продуктів. Шкіра потребує вологи, щоб залишатися м'якою, еластичною та живою. Як ми вже згадували вище, у поєднанні із хімічними засобами для захисту шкіри, кондиціонери для шкіри є чудовим доповненням для захисту шкіряних виробів.

Полірування шкіряних виробів, таких як, наприклад, взуття, також важливе, щоб підтримувати блиск і стан шкіри. Хороший спосіб зробити це, — змішати одну частину оцту з двома частинами лляної олії в мисці. Занурте тканину в суміш і круговими рухами натріть її на сумку, щоб не тільки відполірувати, але і відновити шкіру. Нехай вона вбирається протягом 15 хвилин, а потім просто витріть виріб сухою тканиною.

Тут, у Shuflia , ми також маємо спеціальні методи догляду за різними видами шкіряних виробів, які ми перерахували нижче:

Тип шкіри та інструкції по догляду

Шкіра Alcor
 1. Натріть шкіру зволожуючими бальзамами і протріть тканиною.
 2. Ви також можете обробити її засобами для захисту шкіри, що містять високий вміст природного жиру, щоб надати їй блиск і зволожити.
 3. Ніколи не використовуйте фени або будь-які нагрівальні предмети для сушіння шкіри, оскільки це може пошкодити зовнішній вигляд шкіри.
Шкіра Crazy
 1. Якщо на цій шкірі є подряпини, використовуйте целюлозні серветки.
 2. Якщо вона справді брудна, м'який мильно-водний розчин чудово підійде.

Шкіра Kaiser

 • Для видалення простих плям використовуйте вологу ганчірку або губку з простим мильно-водним розчином і трохи нашатирного спирту.
 • Зберігати в захищеному від світла місці та не під прямими сонячними променями.
 • Не зберігайте її у закритих місткостях, таких як пластиковий пакет, оскільки процеси окислення, що відбуваються у закритих пакетах, вплинуть на колір шкіри.

Шкіра Flotar

 • Якщо ви бачите, що шкіра стає тьмяною, натріть її свіжозрізаною апельсиновою шкіркою, щоб освіжити її.
 • Знову ж таки, якщо вона брудна, використовуйте простий розчин м'якого мила та води для її очищення.

Ось вам і наші 5 найкращих порад щодо продовження терміну експлуатації шкіряних виробів. Вироби зі шкіри — це інвестиція, і якщо ви зможете правильно за ними доглядати, вони зможуть прослужити вам все життя.

Якщо ви зацікавлені придбати свій власний виріб, відвідайте Shuflia, щоб знайти свій наступний шкіряний виріб вже сьогодні.

Назад до блогу