Щоденні лайфхаки для догляду за шкіряними виробами

Щоденні лайфхаки для догляду за шкіряними виробами

Вироби зі шкіри завжди були улюбленими для споживачів протягом десятиліть. Довговічність, зовнішній вигляд та відчуття шкіряних виробів на дотик зробили його популярним вибором для всіх. Однак у всьому хорошому завжди є якийсь підступний момент. Шкіра — чудовий матеріал, але вона дуже швидко зношується, якщо ви не дбаєте про неї.

Вироби зі шкіри дорогі лише тому, що на їх створення потрібно багато часу та зусиль, а вдосконалити мистецтво виготовлення гарних виробів зі шкіри непросто. Якщо ви збираєтеся витратити гроші на шкіряну сумку, гаманець або будь-які інші шкіряні аксесуари, для вас надзвичайно важливо знати, як за ними доглядати. Ось наші найкращі лайфхаки, які ви можете практикувати щодня, щоб підтримувати та захищати шкіряні вироби, щоб вони могли прослужити все життя!


Лайфхак 1: Витирайте їх

Після довгого дня переконайтеся, що завжди знайдете час щоб почистити шкіряну сумку м'якою щіткою. Це допоможе позбутися пилу або сміття, які ви могли зібрати під час добирання на роботу або просто поїздок по справах.

Також зверніть увагу на фурнітуру ваших виробів зі шкіри. Якщо у вас є металеві пряжки, ланцюжки та блискавки, переконайтеся, що вони завжди сухі і працюють добре щодня.


Лайфхак 2: Негайно видаляйте плями

Якщо ви помітили плями або щось пролили, негайно витріть виріб. Плями на шкірі тим важче видаляти, чим довше вони залишаються на шкірі. Ось чому ми також радимо носити з собою просту тканину на випадок якщо щось проллється.

Згідно зі статтею на Medium , крейдяний порошок є хорошим способом боротьби з плямами від їжі, брудом та іншими видами органічних сполук. Ви можете нанести подрібнений крейдяний порошок і залишити його на кілька годин, а потім просто змити.

Через пористість шкіри волога та будь-що, що проллється на виріб, легко проходять через шкіру, а якщо її не очистити, шкіра втратить блиск, а плями залишаться там назавжди.


Лайфхак 3: Зберігайте виріб належним чином після кожного використання

Коли ви приходите додому після довгого дня, ми знаємо, що останнє, що ви хочете робити, — це прибирати сумку або взуття. Але якщо ви дійсно хочете зберігати шкіряні вироби, завжди зберігайте їх належним чином.

Наприклад, шкіряні сумки. Їх потрібно зберігати з бульбашковою плівкою або папером всередині, щоб тримати форму. Таким чином, ви завжди будете підтримувати форму сумки, і вона не зморщиться і не вийде з форми, коли ви не використовуєте її.

Шкіряне взуття працює за тим же принципом. Використовуйте пінопласт чи буль-який інший наповнювач для взуття щоб зберегти форму взуття.

Завжди зберігайте шкіряні вироби у прохолодному та сухому приміщенні. Шкіра швидко висихає через свою пористу природу, і якщо вона нагрівається, вона буде тріскатись. Якщо ви зберігаєте її у вологих місцях, ви ризикуєте на ній вирости цвіль і грибок.


Лайфхак 4: Носіть рідини в окремому пакеті

Якщо ви носите у своїй сумці парфуми, помаду чи засоби для догляду за шкірою або навіть пляшку води, завжди намагайтеся покласти їх в інший пакет. Це гарантує, що якщо щось все-таки проллється, то не по всій вашій сумці, яку чистити буде набагато складніше.

Простий лайфхак, який дуже сильно допомагає!


Лайфхак 5: Ніколи не вішайте шкіряні сумки

Може здатися спокусливим просто повісити сумку на зворотню сторону дверей або на вішалку. Якщо сумка висітиме так протягом тривалого часу, це буде для неї величезним навантаженням. Покладіть сумку на полицю або на підлогу, якщо нею не користуєтесь, і намагайтеся ніколи не вішати її за ручки.Лайфхак 6: Зберігайте осушувач повітря там, де ви зберігаєте шкіряні вироби

Це не лайфхак, який ви фізично можете робити щодня для зберігання шкіряних виробів. Ми просто пропонуємо вам придбати дешевий осушувач та зберігати його разом із шкіряними виробами.

Якщо ви живете у вологому місті або просто якщо ваш будинок більш схильний до вологості, ми пропонуємо мати осушувач у кімнаті, де ви зберігаєте всі шкіряні вироби. Вони досить недорогі і, безумовно, допоможуть запобігти розвитку цвілі на шкіряних виробах.

Наступні лайфхаки неодмінно слід використовувати один або два рази на місяць, щоб продовжити життя шкіряних виробів.


Лайфхак 7: Кондиціонування шкіряних виробів

Олії — це справді хороші засоби, щоб зберегти шкіряні вироби зволоженими. Ви можете без остраху використовувати ефірні олії (уникайте м'ятних) для кондиціонування шкіряних виробів.

Змочіть сухий чистий шматок тканини і капніть близько 10 крапель олії на неї. Потім візьміть тканину і протріть нею сумку.

Використання цедри лимона — це те, що також допоможе зволожити шкіряні вироби! І він чудово пахне.

Ви можете використовувати щось на зразок бджолиного воску. Спробуйте змішати разом ½ частини бджолиного воску, ¼ склянки мигдалевої олії та 2 столові ложки какао-масла. Розтопіть це все на сковороді на середньому вогні та переконайтеся, що ви постійно помішуєте його. Додайте мигдальне масло, як тільки бджолиний віск та какао-масло повністю розтопляться. Після охолодження за допомогою сухої тканини нанесіть суміш на шкіряну сумку.


Лайфхак 8: Зробіть свої шкіряні вироби водонепроникними

Оскільки шкіряні вироби чутливі до води, ми пропонуємо захистити їх від будь-якого впливу води, дощу або навіть снігу! Коли шкіра намокає, природні олії зі шкіри просочуються на поверхню, і як тільки вона випаровується, шкіра стає сухою і крихкою.

Намагайтеся робити це принаймні два рази на рік, щоб переконатися, що виріб завжди захищений від поганої погоди чи інших чинників.

Гідроізоляційні спреї та віск, виготовлені спеціально для шкіряних виробів, можна легко купити в Інтернеті або в магазинах.

Ось деякі з наших щоденних лайфхаків, щоб зберегти ваші прекрасні шкіряні вироби цілими та неушкодженими! Якщо ви хочете дізнатися про більш довгострокові способи утримання шкіряних виробів, ми написали чергову статтю про те, як продовжити термін служби шкіряних сумок. Ви можете прочитати її тут.

Якщо у вас є ще кілька лайфхаків, якими ви хотіли б поділитися з нами, повідомте нам про це!

Якщо ви зацікавлені придбати свій власний виріб, відвідайте Shuflia, щоб вже сьогодні знайти свій наступний шкіряний виріб.
Назад до блогу